FERO.pl internet services

Oferta

Pakiety hostingowe

Naszą ofertę hostingową podzieliliśmy na 4 pakiety, tak aby mogli Państwo wybrać parametry konta odpowiednie dla swoich potrzeb.

Pakiet KILOfero Zamów ten serwer

Idealne rozwiązanie dla małych firm chcących zamieścić w internecie swój profil oraz ofertę. Konto świetnie sprawdzi się również pod prywatnego bloga bądź niewielkie forum dyskusyjne. Najlepszy wybór dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z własną stroną internetową.
  » Zobacz szczegóły  |  Zamów pakiet KILOfero!

Pakiet MEGAfero Zamów ten serwer

Konto dla osób i firm którym zwykła wizytówka w internecie nie wystarczy. Rozwiń skrzydła... Może interesuje Cię stworzenie małego sklepu internetowego, prywatnej galerii, listy mailingowej? Z tym pakietem będziesz mógł sobie na to pozwolić.
  » Zobacz szczegóły  |  Zamów pakiet MEGAfero!

Pakiet GIGAfero Zamów ten serwer

Dzięki nieograniczonej ilości domen, które możesz podpiąć pod nasz serwer, ten pakiet staje się szczególnie atrakcyjny gdy posiadasz więcej stron internetowych, a nie chcesz inwestować w kolejne serwery - możesz wszystkie mieć na jednym! Ponad dwukrotnie zwiększona przestrzeń dyskowa względem poprzedniego pakietu gwarantuje, że miejca tak szybko Ci nie zabraknie.
  » Zobacz szczegóły  |  Zamów pakiet GIGAfero!

Pakiet TERAfero Zamów ten serwer

Największy z naszych pakietów. Z takim kontem nie będziesz miał obaw, że rozbudowując swoją stronę w pewnym momencie zabraknie Ci miejsca.
  » Zobacz szczegóły  |  Zamów pakiet TERAfero!

Masz specjalne wymagania?

Nie ma problemu. Jeśli żaden z powyższych pakietów nie przypadł Ci do gustu, a potrzebujesz serwera o większych parametrach niż przewidują nasze standardowe pakiety - skontaktuj się z nami! Określ swoje wymagania co do serwera, a my przedstawimy Ci dostosowaną do nich ofertę.   » Skontaktuj się z nami!